Pazar, 23 Eylül 2018
.
28
Ankara
.
Güncel

Sosyal medya ayağa kalktı

AK Partili Bahri Kanat’ın Cumhuriyet değerlerini ayaklar altına alan paylaşımlarına sosyal medya üzerinden tepki yağdı. Kanat’ın paylaşımlarına büyük tepki gösteren vatandaşlar Kanat’ı sert sözlerle eleştirdi.

Sosyal medya ayağa kalktı

Cem Celil Lale/HaberAydın

Bilindiği gibi AK Parti’den İl Başkan adayı ve milletvekili aday adayı olan Bahri Kanat, sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden Aydın’ın kurtuluşu, 30 Ağustos ve 29 Ekim’le ilgili yakışıksız paylaşımlar yapmıştı. Kanat, 29 Ekim ve 30 Ağustos’u hiç sevmediğini, kutlamaların ve etkinliklerin 80 yıldır aynı terane olduğunu ve Mustafa Kemal’in askerleriyiz demenin gürültü olduğunu söylemişti. Kanat’ın paylaşımları başta Aydın olmak üzere sosyal medyada infiale neden oldu.

Sosyal medya üzerinden tepkisini gösteren Nezihe Kapar, “Aldığınız maaşlar haram olsun size” dedi. Nezihe Kapar gibi tepkisini yorum olarak yapan Sultan Çoban isimli kullanıcı ise, “Vatan hayınları bu tarihleri tabiki sevmezler. Çünkü işlerine gelmiyor. Yaptıkları vijdanlarını sızlatıyorda ondan” ifadelerini yazdı.

İşte Kanat’a gösterilen tepkilerden bazıları;

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti