Pazar, 21 Ekim 2018
.
21
Ankara
.
Güncel

Meme Büyütme Operasyonu - mayaestetik.com

Kadınların en fazla sorun yaptığı organları arasında göğüsler gelmektedir. Kendileri ile barışık bir hayat sürmek isteyen tüm bayanlar daha güzel görünen göğüsler için merkezimizden yardım alabilir.

Meme Büyütme Operasyonu - mayaestetik.com

 

Kadınların en fazla sorun yaptığı organları arasında göğüsler gelmektedir. Kendileri ile barışık bir hayat sürmek isteyen tüm bayanlar daha güzel görünen göğüsler için merkezimizden yardım alabilir. Genetik ve hamilelik sonrası emzirme gibi durumlarda meme dokusunda kayıp oluşur ve kişi daha ufak göğüs yapısına sahip olur. Buda kişide güven sorununa neden olur. Daha büyük bir göğüs için meme büyütme operasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemlerin arasında en uygun ve sağlıklı olanı ise silikon meme protezidir. Dünya çapında oldukça eski olan bu uygulama sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmez. Teknoloji sayesinde eskisi gibi değişim gerektirmeyen protezler ile ömür boyu kullanım imkanı bularak daha büyük ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Meme Büyütme Operasyonu Öncesi

Meme büyütme ameliyatı için merkezimize başvuran bayanlar için göğüs ölçüsünün bedene uyumluluğu ve sarkma olup olmadığı kontrol edilir. Sarkma olması halinde kişinin isteğine göre büyütme ameliyatına ek olarak dikleştirme operasyonun da eklenir. Yapılan muayene sonrasında kişiye en uygun göğüs ölçüsü ve protezi belirlenir. Protezler şekil bakımından damla ve yuvarlak olmak üzere iki farklı şekildedir. Protezin belirlenmesinden sonra genel anestezi altında gerçekleştirilen işlem yaklaşık olarak 1-1,5 saat kadar sürmektedir. Protezi yerleştirmek için 5 cm kadar bir kesi atılması yeterli olacaktır. İşlem sonrası 1 gece hastanede kalmanız yeterli olacaktır.

Operasyon Sonrası Dikkate Edilmesi Gerekenler

Oldukça basit bir işlem olan meme büyütme işlemi sonrası rahatlıkla emzirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem emzirme kanallarına bir sorun oluşturmaz. Operasyon sonrası günlük yaşantınıza 5 gün içinde dönebilirsiniz. 4 hafta özel bir sutyen kullanmanız işlemin başarısı açısından önemlidir. Ameliyat sonrası tamamen normale dönme süresi ise 6 ayı bulabilmektedir.

https://www.mayaestetik.com/hizmetler/plastik-cerrahi/gogus-meme-buyutme/

 

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti