Pazartesi, 24 Eylül 2018
.
30
Ankara
.
Güncel

Laser Tag

Laset tag seksenli yıllarda askerlerin eğitim sürecinde mühimmat zaiyatı fazla olduğu için tasarruf amaçlı kullanılan bir eğitim bölümüydü.

Laser Tag

 

Laset tag seksenli yıllarda askerlerin eğitim sürecinde mühimmat  zaiyatı fazla olduğu için tasarruf amaçlı kullanılan bir eğitim bölümüydü. Son zamanlarda ise paintbal oyunu ile birlikte laser tag de oldukça eğlenceli anlar geçirmenizi sağlayan bir aktivite olmuştur. Paintbaldan tek farkı boya topları yerine ışınlar kullanılmasıdır.

Laser Tag Nasıl Oynanır?

Laser tag oyunu painbal ile neredeyse hemen hemen aynı içeriğe sahiptir. Laser tagde bir takım oyunudur ve en ideal oyuncu sayısı 10 kişidir. Üzerinizde özel kıyafetler bulunması gerektiren bir oyundur. Rakip takım tarafından vurulduğunuz anda oyundan elendiğinize ve oyun dışı olduğunuza dair uyarı sesleri alırsınız. Laser tagin eğlenceli olmasının önemli sebeplerinden bir tanesi silahların çıkardığı dijital seslerdir. Bu sayede bilgisayar oyunundaymış hissi yaşayacaksınız fakat doğada gerçekleştirdiğiniz için daha zevkli bir oyun olacak.  

Laser Tag Nerede Oynanır?

Laser tag kapalı alanlarda oynanabileceği gibi en ideali ve zevklisi ormanlık alanlarda oynanan oyunlar olacaktır. Leser tag oyun alanları için https://www.evosports.com sitesini inceleyerek bu alanlarda oyununuzu size uygun fiyatlarla oynayabilirsiniz.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti