Pazar, 23 Eylül 2018
.
28
Ankara
.
Güncel

Kalem Etek Kombinleri Oluşturabilme Farkını Yaratmak

Kalem etek klasik giyim içersinde görünmesine rağmen aslında günümüzde nerdeyse her zaman her yerde trend parça özelliğini de taşımaktadır. Kombin yapılırken genelde bol kesim bluz ya da gömlek tercihtir.

Kalem Etek Kombinleri Oluşturabilme Farkını Yaratmak

 

Kalem etek klasik giyim içersinde görünmesine rağmen aslında günümüzde nerdeyse her zaman her yerde trend parça özelliğini de taşımaktadır. Kombin yapılırken genelde bol kesim bluz ya da gömlek tercihtir. Kalem etek  kombinlerinin her zaman aksesuar seçimi yüksek topuklu ayakkabı olmalıdır. Stil olarak vücut hatlarını ortaya çıkaran bir özellik söz konusu olduğundan genelde önerilen içe giyilen korselerdir. Genelde iş yerlerinde sıkça tercih edilen bir giyim stili olması yanı sıra spor parçalarla kombinlendiğinde günün her saati için avantajlıdır. Ancak bir işyerinde bir ceket ile kullanıldığında gözler mutlaka çevrilecektir. Aynı renk ya da tonlarda kullanımla çok daha zarif bir görüntü kazanılabilir.

Kalem Etekleri Kemerle Birleştirme

Eğer vücut hatlarına güveniliyorsa ve ince bir bele sahip olma durumu varsa kalem etek giyildiğinde kemer aksesuarı vazgeçilmez olmalıdır. Zira bu kullanım çok daha feminen bir görüntüye sebep olacaktır. Bu stilde farklı farklı seçenekleri ulaşabilmek için https://www.modaeva.com.tr sitesi büyük yardımcıdır. Seçenekler arasında kişinin kendi tarzına için bir parçayı bulmasının yanı sıra ödeme avantajları ile de son derece cazip detayları mevcuttur.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti