Pazar, 23 Eylül 2018
.
28
Ankara
.
Güncel

Diş Kaşıma Oyuncakları

Gelişim anne karnından ölünceye kadar devam etmektedir. En hızlı büyüme bebeklik döneminde olduğu için diş çıkarma işlemi de o dönemde başlar. Diş çıkarma işlem

Diş Kaşıma Oyuncakları

 

Gelişim anne karnından ölünceye kadar devam etmektedir. En hızlı büyüme bebeklik döneminde olduğu için diş çıkarma işlemi de o dönemde başlar. Diş çıkarma işlemi genel olarak 1 yaş ile başlar. Diş çıkarma eylemi çok acılı ve çekilmez bir dönem olduğu için diş kaşıma oyuncakları ile bebek rahatlatılmalıdır.

Doğal Diş Kaşıma Oyuncakları

Ağız mikropların vücuda alımında en yaygın yerdir. Bu yüzden bebeğe verilecek her ürün doğal içerikli olmalıdır. Bu yüzden toksin içermeyen ve %100 kauçuk ürünler bulunmaktadır. Hafif olmalıdır ve pvc içermemelidir. Diş kaşıma oyuncakları aynı zamanda bebeğin ilgisini de çekmelidir.

İlgi Çekici Tasarım

Bebeklerin ilgisini çekmek için rengârenk olan ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca ses çıkaran özellikleri ile daha eğlence hale getirmek mümkündür. Çıkıntılı kısımları ile kolayca kavranabilir olmalı ve dişleri için uygun benekleri olmalıdır. Eğer siz de bebeğiniz için diş kaşıma oyuncakları almak isterseniz https://www.totsandmore.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Çocuğunuzun hem çok seveceği hem de kullanarak rahatlayabileceği ürünleri kolaylıkla bu siteden temin edebilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti